Facebook’ta Video Deneyimi Değişecek

0
25 views

Facebook’ta Video Deneyimi Değişecek!
Son zamanlarda farklı özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya başlayan Facebook, yeni değişikliği videolar üzerinde gerçekleştirecek.
Facebook’ta Video Deneyimi Değişecek!
Facebook tarafından gündeme getirilen son bilgilerde, video üzerinde yeni bir düzenlemeye gidileceğini ifade edildi. Özellikle masaüstü ve mobil gösterimlerinde farklı sorunların yaşandığı videolar için yeni bir düzenlemenin yapılması bu açıdan zorunlu olurken Facebook, bu konuda gerekli adımları da atacak.

Yeni Sistem Geliştirildi

Yapılacak yeniliklerde “Hey Check this out” adı verilen yeni bir özelliğin sisteme entegre edileceği ve bu sistem sayesinde videoların televizyon ekranlarından dahi izlenebilecek duruma geleceği ifade edildi.

Facebook kullanıcılarına sunulacak bu yenilik kuşkusuz video izleme oranlarını daha da artıracak. Videolar oynarken aynı zamanda kişilerin site üzerinden akışı sürdürebilmesi ve paylaşımları incelemesi mümkün olacak. Bu bakımdan video için yapılacak olan yenilikler kullanıcıların çok daha iyi bir sosyal deneyim elde etmesini sağlayacak.

Sorunlar Çözülecek

Uzun zamandan beri video gösterimlerinde sorunlar yaşanırken Facebook için geliştirilecek bu yeni özellikler ile birlikte video görüntüleme konusunda yaşanan tüm sorunlar ortadan kaldırılmış olacak.