IOS 11, iPad’e çok yeni özellik getiriyor

0
31 views

IOS 11, iPad‘e o kadar çok yeni özellik getiriyor ki Apple yeni videolar yapmak zorunda kaldı.
Apple, iOS 11’in iPad’i yıllardır umut vaat eden PC katiline dönüştüremeyeceğini ve şirketin bunun için yeni bir reklam kampanyasına sahip olduğunu bildirdi.

Chris Smith tarafından 18 Ağustos 2017’de yayınlandı BGR

Dosya fotoğrafı: Bir mağaza çalışanı 28 Temmuz 2016’da New York, New York’taki Brooklyn’de bulunan yeni Apple Store Williamsburg’da bir önizleme etkinliği sırasında bir iPad’de yazıyor. (REUTERS / Andrew Kelly)

Apple, iOS 11’in iPad’i yıllardır umut vaat eden PC katiline dönüştürmeyeceğini ve şirketin bunun için yeni bir reklam kampanyasına sahip olduğunu bilmenizi ister.
IOS 11, kullandığınız şekle tamamen dönüşebilecek bir dizi iPad’e özgü özelliği getirir. IPad’in aldığı en önemli güncellemeydi iOS 11, tabletin birçok insanın dizüstü bilgisayarlarını değiştirmesini engelleyen çeşitli sorunları giderdiği için. IPad merkezli iOS 11 özelliklerinin bir kısmını belirtmek için yeni bir çoklu görev özelliği, sürükle ve bırak işlevselliği ve özel bir Dosyalar uygulaması var.

Apple, YouTube kanalında her biri belirli bir iOS 11 numarasını vurgulayan altı yeni reklam yayınladı.

IOS 11, iPad Getirdiği Yeni Özellikler

Çoklugörev

BGR Kaynağından Daha Fazla

Apple sonsuza dek film endüstrisini değiştirmek için Hollywood’la birlikte çalışıyor

Bu hafta sadece App Store‘da açılan 8 ücretsiz iPhone oyunu

İşte neden iPhone 8 herkesin istediği tasarıma sahip olamıyor

Belgeleri tarama ve imzalama

Sürükle ve bırak

Dosyalar

Apple Kalemi

Yeni rıhtım

IOS 11, çeşitli uyumlu iPad’lerde indirip yüklemek için zaten mevcuttur ve iOS 11 beta 6 (geliştiriciler) veya iOS 11 genel beta 5 şu anda kapabilirsin. IPhone 8‘in lansmanı, iOS 11’in son beta’su piyasaya çıkacak olan köşede. Bu nedenle en yeni betalar iki ay önce başlatılan ilk sürüme göre daha kararlıdır ve birincil iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda kullanılabilir.