iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın söylenen fiyatları

0
27 views

Apple iPhone 8‘in piyasaya çıkması için henüz zaman var, ancak söylenti sezonunda zaten ateş atışı oldu. Şirket henüz çıkış tarihlerini onaylamadı. Bununla birlikte, tüm geçmiş sızıntı ve söylentiler sayesinde tasarım, görüntüleme ve OS ayrıntılarını belli bir dereceye kadar biliyoruz. Ne var ki, geçen yıl bu yana spekülasyon konusuna giren, gelecek iPhone modellerinin fiyatı. Forbes web sitesi, el cihazlarının ‘olası’ fiyatlandırmasını yapıyor. Bu fiyatlar teyit edilmemesine rağmen, maliyetler yeterince yakın olabilir, bu nedenle cüzdanlarınızı hazır bulundurun.

Apple iPhone 8 Fiyatı

Rapor, bu yılın amiral gemisi akıllı telefonunun 1000 dolar ve daha yukarıya mal olması için ‘iPhone 8’ olduğunu söyledi. Bu son birkaç aydan bu yana söylentilerde. The Fast Company’den gelen raporlar, telefonla aynı fiyat etiketini önerdi ve KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun raporunu da yaptı.

Cihazın 5.8 inç kenardan kenara ekran görüntüsü vermesi bekleniyor. Tasarımın arka tarafında paslanmaz çelik kenarlarla birlikte cam bir gövde bulunduğu söyleniyor. Samsung tarafından sağlanan bir OLED ekranını spor yapması muhtemel ve dikey çift arka kamera ayarı bulunuyor. Cihaz hakkında konuşulan kamera özelliklerinden biri ‘SmartCam’ özelliği ve 60fps’de 4K video kaydı.

Daha öne bakan kameranın, yüz tanıma teknolojisi, Touch ID parmak izi sensörünün yerini alacak yeni bir güvenlik katmanı özelliği olması mümkündür. Aygıta güç verilmesi Apple A11 işlemci olabilir. Bazı raporlar, kablosuz şarj özelliğine sahip olabileceğini belirtti ve lansman sonrasında sınırlı miktarda satışa sunulacak.

Apple iPhone 7s / iPhone 7s Plus Fiyatı

Diğer iki akıllı telefonda ise, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olduğu söylenirse, sırasıyla 649 $ ve 769 $ maliyete getirebilecekleri söyleniyor. Bu iki el cihazında Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile aynı tasarımda oynayacağı ve LCD ekranlar içerdiği söyleniyor. Ancak, paneller, en son iPad modellerinde zaten bulunan True Tone teknolojisi ile gelebilir.

Yeni ‘Plus’ modeli, iPhone 7 Plus ile aynı yatay arka kamera ayarına sahip olabilir. Her iki cihazın önünde bir TouchID parmak izi algılayıcısı, en son Apple A11 işlemci ve olası kablosuz şarj olabilir. Onların kullanılabilirliği, iPhone 8’in piyasaya çıktığı zamankinden daha geniş olması bekleniyor.