Microsoft büyük tanıtıma hazırlanıyor

0
32 views
Microsoft büyük tanıtıma hazırlanıyor
Microsoft büyük tanıtıma hazırlanıyor

Microsoft, basın davetiyelerini yollayarak 26 Ekim günü bir tanıtım yapacağını duyurdu. Peki Microsoft ne duyuracak? Tahmin yürütmeye çalışsak da, şimdiden öngörmek epey zor.

Microsoft büyük tanıtıma hazırlanıyor
Teknoloji hareketliliği yaşanan günlerde, ünlü yazılım ve donanım devi Microsoft sonbahar aylarını biraz daha ilginçleştirmeye hazırlanıyor.

Microsoft gün sayıyor
Microsoft, 26 Ekim günü New York’ta düzenlenecek olan ürün tanıtımı için basın mensuplarına davetiye yollamaya başladı. Etkinlikte önemli bir yeniliğin tanıtılması bekleniyor.

Microsoft bir sene önce windows 10 yüklü, ilginç tasarımlı dizüstü bilgisayarı Surface Book ile insanları şaşırtmıştı. Ayrıca daha sonra da ortaya yeni Surface Pro 4 ve Band 2 (her ne kadar bir daha haber alamasak da) çıkmıştı. Buna rağmen, kaynaklara göre bu etkinlik daha dar içerikli ve özel olacak. Yine de bu ilgi çekici olmayacağı anlamına gelmiyor.

Son aylarda Microsoft’un yeni Surface telefonları hazırladığına dair söylentiler vardı ama tanıtılacak olan ‘şey’ çok daha farklı olabilir. Bir yandan da Microsoft’un artırılmış gerçeklik teknolojisi HoloLens ihtimali de var.

Microsoft DNA’ya 200 MB Veri Kaydetti! Microsoft DNA’ya 200 MB veri kaydetti
Microsoft ve University Of Washington bilim insanları, DNA üzerine 200 MB’lık bir veri kaydetmeyi…
Peki bu telefon, laptop ya da başka bir şey değilse tam olarak nedir? Çünkü New York şehrinde yapılan ürün etkinlikleri her zaman büyük bir planın habercisidir ve Microsoft da bunun üzerinde çalışıyor.

Tam olarak öğrenmek için maalesef 26 Ekim 2016’yı beklemek zorundayız ama etkinlik davetiyesinde görüldüğü üzere, tanıtım windows 10‘la da alakalı olacak.